KONKURS #1 – Coś “ognistego” dla naszych czytelników

dsc_6840-12

 

Drodzy! Gdy stuknęła nam okrągła liczba 1000 na Facebookowym fanometrze, postanowiliśmy uczcić to konkursem. Zwróciliśmy się więc z zapytaniem do firmy Ballantine’s, czy nie chciałaby się przyłączyć. W tym czasie okazało się jednak, że zrobiliśmy kolejny milowy krok – już magiczne 1500 osób śledzi nasz profil! Wkrótce otrzymaliśmy twierdzącą odpowiedź i przy udziale brand ambasadora marki Balantine’s w Polsce – Gregora Stirlinga (z którym przeprowadzony ostatnio wywiad zagości niedługo na naszej stronie) – świętujemy powiększenie się grona fanów, a wraz z ciepłymi słowami od firmy otrzymaliśmy kilka rozgrzewających prezentów dla Was – naszych czytelników. W ten sposób chcielibyśmy podziękować za ciepłe przyjęcie, wsparcie, lajki, komentarze, sugestie, udostępnienia i zainteresowanie naszym blogiem. Bardzo cieszymy się, że możemy dzielić się pasją z ludźmi, którzy tak, jak my, uwielbiają whisky. Mamy nadzieję kontynuować trend wzrostowy i dalej na Was liczymy.

A teraz konkrety.

dsc_6849-1-po-wycieciu

 

Firma Ballantine’s ufundowała trzy zestawy nagród dla zwycięzców konkursu. W skład zestawu wchodzą:
– butelka Ballantine’s Finnest 200 ml.
– dwa sample Ballantine’s Hard Fired 2×50 ml.
– obudowa na telefon iPhone z logiem Ballantine’s
– żelowy ogrzewacz z logiem Ballantine’s

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Prosta sprawa. Wystarczy (1) polubić nasz profil na Facebooku i (2) skomentować POST konkursowy (NIE kolejne jego udostępnienia), oznaczając znajomego, w którego towarzystwie chętnie wychylilibyście szklaneczkę Ballantine’s. Każdy, kto spełni powyższe warunki, weźmie udział w losowaniu jednego z trzech wspomnianych zestawów.

1-po-wycieciu1

Jako BONUS mamy także butelkę Ballantine’s Hard Fired 0,7 l.

Otrzyma ją jedna osoba ze zwycięskiej trójki, która nie dość, że zastosuje się do punktu (1) i (2), to jeszcze czymś nas miło zaskoczy, pochwali się inwencją twórczą, wyróżni się w tłumie.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi za tydzień – 5 grudnia. Postaramy się wysłać przesyłki jeszcze tego samego dnia, abyście otrzymali miły prezent od Szach Malt i firmy Ballantine’s na Mikołajki. Co Wy na to? Podejmiecie wyzwanie? Gorąco zapraszamy.

*konkurs dla osób pełnoletnich

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *